Kategorie
Polecane zabawki Zabawki Zakupy

Fisher Price – Domek szczeniaczka

Wesoły domek Szczeniaczka Uczniaczka z kolekcji Laugh&Learn czyli Czas nauki – czas zabawy, to innowacyjna edukacyjna zabawka składająca się z pluszowego szczeniaczka oraz jego domku, który oferuje wiele pomysłów na zabawę i naukę!
Pluszowy szczeniaczek grzechocze, daje się przytulać, ma wielkość idealnie dopasowaną do małych rączek dziecka i mieści się w domku. Mając do dyspozycji 3 tryby zabawy: nauki, muzyki (40 piosenek, melodii i dźwięków) i dwujęzyczny, dziecko może uczyć się alfabetu, liczb, kolorów, przeciwieństw, pozdrowień, dobrych manier oraz pierwszych słów po polsku i po angielsku.

Po wciśnięciu dzwonka przy drzwiach dziecko pozna literki i dowie się, jak zaopiekować się pieskiem. Gdy wciśnie kość nad drzwiami, dowie się czegoś o liczbach i pozdrowieniach, usłyszy piosenkę o piesku, a kość zaświeci. Przekręcając pokrętło w obrotowej stacji pogodowej, dziecko usłyszy nagrania o kolorach, przeciwieństwach i czynnościach. W trybie dwujęzycznym dziecko nauczy się pierwszych słów po polsku i po angielsku. Domek wyposażony jest w wygodny uchwyt i dziecko może zabrać zabawkę ze sobą, dokądkolwiek się uda. Maluszek z pewnością polubi i nauczy się 8 piosenek oraz pokocha swojego małego przyjaciela – wesołego szczeniaczka.

Spraw, aby nauka była dla Twojego dziecka radosną zabawą dzięki kolekcji zabawek edukacyjnych Laugh&Learn, które łączą zabawę z nauką piosenek do wspólnego śpiewania, muzyką, słowami i funkcjami edukacyjnymi. Pozwalają one zdobywać wiedzę wraz z codziennymi doświadczeniami – w sposób, w jaki dzieci najłatwiej się uczą.
[smartads]
Fisher-Price to zabawki dla niemowląt i przedszkolaków dostosowane do wieku, możliwości i umiejętności Waszego dziecka. Wybierając jeden z produktów Fisher-Price możecie być pewni, że jest efektem pracy wielu ekspertów, został opracowany i zaprojektowany zgodnie z sugestiami rodziców i wybrany przez dzieci, które je sprawdziły i zaakceptowały. Fisher-Price oferuje szereg zabawek i sprzętów, które zaprojektowano, by wspierać i pobudzać rozwój dziecka w każdym wieku i na każdym etapie, od codziennych postępów w rozbudzaniu zmysłów u noworodka, poprzez raczkowanie, po stawianie pierwszych kroków i w końcu naukę mówienia. od noworodka do niemowlaka, od niemowlaka do przedszkolaka – zabawki i wyposażenie Fisher-Price oferują dziecku zabawę dostosowaną do wieku, poziomu rozwoju i aktualnych potrzeb. Skorzystaj z tych symboli i etykiet, aby znaleźć zabawki i wyposażenie najlepiej odpowiadające potrzebom dziecka.