Kategorie
Nowości Polecane zabawki Rynek Zakupy

Stacyjkowo

Stacyjkowo Koko

Jak już wcześniej informowaliśmy termin wprowadzenia zabawek w filmu Stacyjkowo na Polski rynek został zmieniony. Zabawki już są dostępne!!! Produkty wiernie odzwierciedlają postacie z filmu, każdy element został precyzyjnie odtworzony. Zabawki są wysokiej jakości, wykonane z metalu z plastikowymi elementami. Mogą służyć jako samodzielne zabawki lub stanowić element wspaniałej kolekcji kolejek i wagoników.

Chuggington to serial animowany dla dzieci stworzony w 2008 roku przez brytyjskie studio Ludorum. W Polsce znany wszystkim maluchom pod nazwą Stacyjkowo. Akcja serialu rozgrywa się w tytułowym miasteczku. Główni bohaterowie, czyli trzy małe lokomotywy: Wilson, Koko i Brewster, wspólnie przeżywają przygody, uczą się odpowiedzialności i poznają znaczenie przyjaźni.

Wszystkie lokomotywy i wagony można z łatwością łączyć ze sobą za pomocą specjalnych zacisków. Tylna złączka jest ruchoma, dlatego też można połączyć ze sobą wiele wagoników, a one nadal będą wspaniale poruszać się po krętych torach. Dodatkową zaletą produktów z serii „Stacyjkowo” firmy Learning Curve / RC2 jest to, że rozstawem kół pasują torów z serii „Take Along” z filmu „Tomek i Przyjaciele„.

stacyjkowo wyrzutnia
Stacyjkowo zabawki