Kategorie
Rynek

Targi Moje Dziecko 2012

W weekend 24-26 sierpnia 2012 roku na warszawskim Torwarze odbyła się piąta edycja Targów Moje Dziecko. Pomimo deszczowej pogody i konkurencyjnych imprez na terenie Warszawy, również i w tym roku frekwencja nie zawiodła. Targi odwiedziło ponad 10 tysięcy osób, wystawiało się około sto firm, a na Dzień Branżowy przybyło kilkaset przedsiębiorców działających na rynku dziecięcym. Takie statystyki pozwoliły Targom Moje Dziecko na utrzymanie tytułu największych targów branży dziecięcej.

Organizowane już od pięciu lat Targi Moje Dziecko to wyjątkowa okazja nie tylko do zapoznania się z ofertą firm działających na rynku dziecięcym i zrobieniu zakupów w promocyjnych cenach, ale także i do spędzenia weekendu na zabawie z rodziną. Ponad stu wystawców oferowało w promocyjnych cenach produkty i usługi dla kobiet w ciąży oraz rodziców małych dzieci.

Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających szereg konkursów i atrakcji dla całych rodzin. W konkurencjach stawali w szranki nie tylko najmłodsi uczestnicy, ale także przyszłe mamy i całe rodziny. Nikt nie kończył zabawy z pustymi rękami – do wygrania były nagrody ufundowane przez wystawców i partnerów Targów Moje Dziecko.