Kategorie
Polecane zabawki Rynek Zakupy

Zabawki, którymi chętnie bawią się dziewczynki

Cudze chwalicie, swego nie znacie – chciałoby się powiedzieć, patrząc na najnowsze propozycje zabawek dla dziewczynek polskiej firmy Wader. Zabawki produkowane w Dąbrowie Górniczej jedynie ceną ustępują globalnym markom. Producent, znany przede wszystkim z kultowych, niezniszczalnych aut dla chłopców, pomyślał wreszcie o najmłodszych przedstawicielkach płci pięknej. Dziewczynki będą miały sporo zabawy z zestawem piknikowym i wózkiem z kolorowymi klockami, natomiast hitem jest już zestaw dla małych gosposi. Najnowsze edukacyjne zabawki pochodzą z serii Party World.

Wybierzmy się na piknik. Przegląd nowości otwiera zestaw piknikowy w sam raz na wspólne rodzinne wycieczki. W komplecie: wygodny wózek na kółkach z pojemnikiem, w którym znajdują się filiżanki z podstawkami, łyżeczki, łyżki, talerzyki, szklanki, widelce oraz termos. Co ważne, wszystkie naczynia mogą służyć do spożywania piknikowych wiktuałów, ponieważ posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Zabawki są bardzo elastyczne i trwałe, można używać ich w kuchence mikrofalowej i myc je w zmywarce.

[smartads]

Pomoc domową zatrudnię od zaraz. Wychodząc z założenia, że najlepiej uczyć się przez zabawę, polski producent znalazł sposób na zaangażowanie dzieci do pomocy w pracach porządkowych. Zestawy gosposi/gospodarza mają pomóc dzieciom w utrzymaniu porządku w swoim otoczeniu. Podstawowym wyposażeniem małych gospodyń i gospodarzy domu są: wózek z pojemnikiem-wiaderkiem, szufelka ze zmiotką oraz mop i szczotka. Tak uzbrojeni mali pomocnicy wymiotą kurze, pościerają blaty szafek czy zmyją podłogę, a zrobią to wszystko z wielką radością.


Zbudujemy sobie Hogwart Chyba najbardziej uniwersalną zabawką w tym zestawieniu jest wózek z klockami. Ponad 80 kolorowych elementów o różnorodnych kształtach pozwala wyczarować małym rączkom najróżniejsze budowle, a praktyczne pudełko ułatwia przechowywanie i transport klocków. Wszystkie produkty zostały wykonane w Polsce, z certyfikowanych, bezpiecznych oraz trwałych elementów, i przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia.