Kategorie
Rynek Zabawki Zakupy

Zaczarowane lustereczko

Czy któraś z dziewczynek i kobiet nie chciała być księżniczką? Nie chciała być zapewniana o tym, jak bardzo jest miła i piękna? To niezwykłe Zaczarowane lustereczko pomoże każdej dziewczynce uwierzyć w siebie, opowie bajki, zaśpiewa, a także odpowie na pytania. Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.

To naprawdę magiczne lustereczko, bo można z nim rozmawiać! W komplecie znajduje się również książeczka z bajkami o księżniczkach. Posiada 3 ustawienia trybów zabawy: demo, quide oraz play. Z lusterkiem można bawić się na 4 sposoby:
Magiczne pytania – można zadać jedno z 10 pytań, a lustereczko na nie odpowie.
Jaką jestem księżniczką? – teraz lusterko zadaje pytania, a Ty na nie odpowiadzasz. Aby się tego dowiedzieć i przekonać się jaką jesteś księżniczką lustereczko musi zajrzeć w głąb Twojego serca. Poznasz 20 różnych księżniczek!
Opowiedz mi bajkę! – jeśli chcesz posłuchać jednej z 10 bajek, wystarczy, że poprosisz o to lustereczko, a ono opowie Ci jedną z nich.
Zagraj mi coś! – na Twoją prośbę lustereczko może zagrać jedną z 3 melodii.
Lustereczko przemawia miłym i łagodnym głosem, którego użyczyła polska aktorka – Katarzyna Cichopek. Fantastyczne zabawki marki Dumel Discovery poprzez zabawę uczą i wpływają na prawidłowy rozwój naszych dzieci. Zapewniają świetną zabawę dla całej rodziny.