Kategorie
Rynek Zabawki Zakupy

Huśtawka hybrydowa Savanna

     Huśtawka hybrydowa Savanna z technologią InGenuity™ Hybridrive zapewnia trzykrotną oszczędność baterii, a dzięki prostej funkcji EasyLock™ można zmieniać użytkowanie z bujania na uspakajające wibracje. Tym sposobem mamy, i huśtawkę, i stabilny leżaczek, a w przypadku takiej potrzeby stabilne miejsce do karmienia maluszka. Wykonana została z wysokiej jakości pluszowych materiałów (Our Slimfold™) w pięknych kolorach w odcieniach beżu, ecru, żółtego i miętowej zieleni. Konstrukcja SlimFold™ pozwala na złożenie huśtawki na płasko ułatwiając w ten sposób jej przechowywanie lub wygodne przewożenie w podróży.

[smartads]
     Jedna z 5 prędkości bujania pozwoli na odnalezienie tej ulubionej – dla dziecka, a obrotowy listek z pluszowym lewkiem umili czas spędzony w bujaczku. Listek jest wykonany z tworzywa, które łatwo utrzymać w czystości. W komplecie znajduje się pluszowy lew, odpinany na rzep, dzięki czemu jego umieszczenie można zmieniać, aby ułatwić dostęp dla dziecka lub dodatkowo zawiesić inne zabawki w otworach. Huśtawka hybrydowa Bright Starts ma również wbudowany moduł muzyczny z 11 melodiami, a wszystko to zasilane przez energooszczędną technologię Hybridrive, dzięki zastosowaniu, której przyczyniasz się do ochrony środowiska i oszczędzasz pieniądze.
Huśtawka hybrydowa Savanna wymaga 4 baterii D LR20 oraz 1 baterii C LR14. Huśtawka przeznaczony dla dzieci od 3kg do 9kg. W ofercie Bright Starts znajdziecie ciekawy wybór huśtawek, gryzaków i grzechotek, Zabawki te mają szczególną, niebanalną formę i oryginalne rozwiązania