Kategorie
Nowości Zakupy

Chuggington

brewster

Chuggington to seria komputerowo animowanych bajek dla dzieci wyprodukowana przez Ludorum plc dla dzieciącego kanału CBeebies telewizji BBC. Serial rozgrywa się w miasteczku Chuggington i ukazuje przygody trzech młodych lokomoty spalinowych nazywanych w filmie „chuggers”. Bajka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Główne postacie bajki to Brewster – silna elektryczno-spalinowa lokomotywa przeznaczona do przewozu ciężkich ładunków, pomalowana na niebiesko z żółtym przodem. Jeśli nie jest czegoś pewny to zawsze zadaje wiele pytań. Koko – lokomotywa elektryczna (prawdopodobnie jedyna w całym Chuggington), pomalowana w kolorach zielonym i fioletowym, przeznaczona do bardzo szybkiej jazdy. Jego kształt przypomina pocisk. Kocha wycieczki, nowe przygody i ścigać się z innymi lokomotywami. Wilson – czerwona lokomotywa najmłodsza z trójki przyjaciół, zawsze przyjaźnie nastawiona. Cały czas uczy się i uważnie słucha instrukcji.

W tej chwili bajka podbija serca młodych widzów w Anglii. Już za 6 miesięcy również polskie dzieci będą miały okazję poznać przygody wesołych lokomotyw. Wraz z ukazaniem się polskiej edycji oczekiwane są zabawki z bohaterami serii.

chuggington
Więcej informacji na www.chuggington.info.pl