Kategorie
Polecane zabawki Rynek Zabawki

Tolo – Słoń Tiny

Wspaniały, duży słoń Tiny w pięknych kolorach. Wysokiej jakości materiały, interesujące elementy do zabawy oraz cudowna miękkość sprawiają, że jest idealną, bezpieczną przytulanką już od pierwszych dni życia.
Słonik posiada wiele atrakcji:
– na jego łapkach umieszczone są piszczałki, a kolorowe kółeczka zachęcają do liczenia,
– ozdobne hafty,
– na jednej stopie ma zabawkę typu „akuku” i ukryte bezpieczne lustereczko,
– na drugiej stopie znajduje się przyczepiany na magnes ślimak-grzechotka,
– do dużego miękkiego brzuszka doczepić można kolorową ważkę z szeleszczącymi skrzydełkami,
– kolorowe, ogromne i szeleszczące uszy, które zaciekawią każdego malucha, – w środku słonia znajduje się delikatna grzechotka,
– pobudza zmysły dziecka: słuchu, wzroku i dotyku.
Wpływa na rozwój umiejętności:
– rozpoznawania kolorów,
– zręczności i manipulacji,
– koordynacji wzrokowo-ruchowej,
– rozpoznawania dźwięków,
– bezpieczny podczas ząbkowania,
– dotykania i chwytania.
[smartads]
Witamy w świecie TOLO TOYS – zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.