Kategorie
Nowości Rynek Zakupy

Huśtawka hybrydowa ślimaczek 7177

Dostępny jest już w sprzedaży najnowszy model huśtawki hybrydowej Bright Starts ślimaczek 7177. Oryginalne wzornictwo Huśtawki Hybrydowej Ślimaczek, innowacyjna technologia InGenuity™ Smart & Quiet Portable Swing™ zapewnia wygodę dla dziecka i rodziców. Huśtawka automatycznie rozpoznaje wagę dziecka i automatycznie dostosowuje podstawową prędkość i szybkość bujania (TrueSpeed™ Technology). Dodatkowym atutem jest ciche działanie (technologia Whisper Quiet™) oraz dzięki zastosowaniu technologii hybrydowej (Hybridrive™ Technology) ponad 3-krotne przedłużenie czasu działania baterii.

Wykonana została z wysokiej jakości pluszowych materiałów (Our Slimfold™) w pastelowych kolorach w odcieniach ciemnej szarości, błękitu i malinowego różu. Ciekawe rozwiązanie poprzeczki na zabawki w formie listka. Listek jest wykonany z tworzywa, które łatwo utrzymać w czystości. W komplecie jedna miękka, pluszowa zabawka w kształcie dwustronnego ślimaczka, odpinana na rzep. Umiejscowienie zabawki można zmieniać, aby ułatwić dostęp dla dziecka lub dodatkowo zawiesić inne zabawki. Uprzyjemnisz czas pobytu dziecka w huśtawce poprzez włączenie jednej z 11 melodii lub dźwięków natury z możliwością regulacji głośności.. Wyjmowany zagłówek i siedzisko można prać w pralce zgodnie z przepisem prania w instrukcji. Natomiast dzięki systemowi SlimFold huśtawka została przystosowana do łatwego przechowywania i transportu. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z możliwością 3 stopniowej regulacji wysokości górnych pasków. Ta funkcjonalność pozwala na dokładne dopasowanie długości pasów w zależności od wzrostu dziecka.

Przenośna huśtawka InGenuity™ Smart & Quiet Portable Swing™ to innowacyjny produkt marki Bright Starts. Ta kolekcja, to połączenie najnowszych innowacji technologicznych i modnej stylistyki pluszowych tkanin, tworzące najbardziej kojącą i atrakcyjną linie produktów. Każdy produkt stworzono z zastosowaniem wyjątkowych technologii, by udostępnić rodzicom funkcje, które wprowadzą jeszcze więcej radości w obcowaniu z niemowlęciem. Od bujaczka, który sam się buja, po huśtawkę która działa na jednym zestawie baterii przez cały pierwszy rok życia, ta kolekcja innowacyjnych produktów podnosi poprzeczkę w zakresie funkcji i mody. Bright Starts dba o to, aby wytwarzać innowacyjne, wysokiej klasy produkty dla niemowląt i dzieci. Gwarancja produktu 1 rok od daty zakupu.